Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute i kystlandskap 1900

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1900.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 18 000