Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Stående jente med dukke 1958
Rian, Johs. (1891-1981)
Stående jente med dukke 1958

Blyant og akvarell på skissepapir
26,5x18,5
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1958

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 6 000