Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Engsmelle
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Engsmelle

Akvarell på tynt gulhvitt papir
15,7-16x9,5 og 10x13
Den nederste signert nede t.h.: N A

2 akvareller montert i samme passepartout. Den øverste påtegnet på verso: "Kari".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 15 000