Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Rips-vin Vinetikett
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Rips-vin Vinetikett

Tusj og akvarell på tynt gulhvitt papir
15,4x14,3
Signert nede t.h.: N. A.

Påtegnet av kunstneren på arket: 1900 Ribs Vin

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 13 000