Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Schyberg Olsen, Sverre (1971-)
Blå akt

Olje på lerret
100x80
Signert nede t.h.: Sverre Schyberg Olsen

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 20 000