Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ex Libris
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Ex Libris

Blyant på tynt gulhvitt papir
12x12,3
Usignert

Påtegnet på arket: Bankfuldmægtig N J Larsen
Bøker og ugle nederst på arket, en av bøkene nede t.v. er oppslått, hvor det er påtegnet: Ludvig Holberg
I øvre kant er det tegnet en studie av en svane som hveser og bruser med fjærene (opp ned).

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 5 000