Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kråke og gris
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Kråke og gris

Penn på tykt gulhvitt papir
7,8x12,5
Signert nede t.h.: NA.

Påtegnet nede t.v.: E. W.
Nikolai Astrup har kopiert en tegning av Erik Werenskiold.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 500 EUR 400

Tilslag NOK 4 000