Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Høne og hane
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Høne og hane

Penn på tykt gulhvitt papir
8x12,5
Signert nede t.h.: N. Astrup

Påtegnet oppe t.v.: E W. Astrup har kopiert en tegning av Erik Werenskiold.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 500 EUR 400

Tilslag NOK 6 000