Astrup, Nikolai(1880-1928)
Nå er bukken min
Penn på tykt beige papir
31,5x17,7
Signert nede t.v.: N. A
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000