Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Nå er bukken min
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Nå er bukken min

Penn på tykt beige papir
31,5x17,7
Signert nede t.v.: N. A

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 16 000