Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Landskaps-skisse
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Landskaps-skisse

Kullstift på tykt beige papir
14,2x23
Usignert

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 500