Astrup, Nikolai(1880-1928)
Landskaps-skisse
Kullstift på tykt beige papir
14,2x23
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Kullstift på tykt beige papir
14,2x23
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 500