Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kvinne i fjellbekk
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Kvinne i fjellbekk

Blyant og olje på papir
22X14,2
Usignert

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 13 000