Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Flammen 1978
Fjell, Kai (1907-1989)
Flammen 1978

Akvarell på papir, lysmål
20,5x28,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen, annen tittel overstrøket: "Ved ilden".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600