Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Landskap med løvtrær
Enger, Erling (1899-1990)
Landskap med løvtrær

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h: Erling Enger.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1969, Sommerutstillingen.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600