Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Landskap 1924
Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap 1924

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v: Thv. E. 24.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200