Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Gjemre, Per (1864-1928)
Notfiske 1925

Olje på plate
35x45,5
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1925

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–500