Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kystbilde
Nesjar, Carl (1920-2015)
Kystbilde

Akryl, sand og trekull på papir
50x66
Signert nede t.h.: Nesjar

Påtegnet med tittel, datert 1982 og påført med teknikk på lapp på baksiden av innrammingen.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 400 EUR 1 100–1 300

Tilslag NOK 20 000