Widerberg, Frans(1934-2017)
Utsyn mot Torvøya og Hjelp
Olje på lerret
58x113
Signert nede t.h.: Frans
Påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Torvø + Hielp".
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000