Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel (Sølepytt) (Hull) og (Sten)
C-print
Lysmål, 9,5x14,5
Alle signert og datert på baksiden av innrammingen, henholdsvis: Tom Sandberg 1990, 1991 og 1987
3 stk. Alle nummerert samme sted: Nr 2-20. Rammet inn av kunstneren med ekeramme.
Kunstnernes Hus, Oslo 1991.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 100–8 600EUR 5 300–7 400
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00