25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Tveter, Kåre (1922-2012)
Tordenangst (Barndomsminne)

Olje på lerret
35x45
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Kåre Tveter (1991) "Tordenangst" (Barndomsminde) Skisse".

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100

Tilslag NOK 17 000