25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Vossevangen 1862

Olje på lerret
42x58
Signert nede t.h.: Morten - Müller

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Vossevangen. 28. 7. 62.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600