Müller, Morten(1828-1911)
Fra Vossevangen 1862
Olje på lerret
42x58
Signert nede t.h.: Morten - Müller
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Vossevangen. 28. 7. 62.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00