25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Langviken, Tjøme

Olje på lerret
42x57
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Langviken, Tjömö".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100

Tilslag NOK 10 000