25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Deberitz, Per (1880-1945)
Fra Skåtøy 1936

Olje på plate
37x45,5
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Skaatöy".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 10 500