25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Storstein, Aage (1900-1983)
Strandmotiv i kveldslys, Justøy 1959

Olje på plate
46x73
Signert og datert nede t.v.: Storstein - 59

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Strandmotiv. I kvelllys (sic) malt på Justøy. Sommeren 1959 kat.nr 161 b. Storstein".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 100–1 300

Tilslag NOK 14 000