25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Kavli, Arne (1878-1970)
Hageparti

Olje på lerret
70x81
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 42 000