25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heiberg, Jean (1884-1976)
Fra Skåtøy 1944

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: J. Heiberg 1944

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800