25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Bømlo, Innseilingen til Hardanger

Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen

Signert og påtegnet, noe utydelig, på baksiden, på blindrammen: "Bömmlo (Indseiling til Hardanger) Amaldus Nielsen".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 400 EUR 4 200–6 300

Tilslag NOK 80 000