Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute i opprørt sjø mellom klipper 1893
Olje på lerret
40x60,5
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 93.
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 600–11 100EUR 7 400–9 500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 68 000