25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Berg, Hans Johan Frederik (1813-1874)
Fra Svolvær 1871

Akvarell
24x41
Usignert

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Svolvæhr 10 Juli 1871. Påtegnet på baksiden av innrammingen: "Svolvær 10 Juli 1871 Hans Johan Fredrik Berg 1813-1874".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100