Jørgensen, Knut(1937-1991)
Hjemkomst 1987-88
Olje på plate
64x56
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987 88
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på plate
64x56
Vurdering
NOK 50 000