Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Forventning 1991
Litografi
Motivet: 47x55
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat 91
Nummerert nede t.v.: 43/85.
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Tilslag NOK 3 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
d037f | 06.12.2023 16:50:14 | NOK 3 000 |
d627a | 06.12.2023 17:10:33 | NOK 3 200 |
d037f | 06.12.2023 17:11:06 | NOK 3 400 |
d627a | 06.12.2023 17:14:04 | NOK 3 600 |