Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Forventning 1991

Litografi
Motivet: 47x55
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat 91

Nummerert nede t.v.: 43/85.
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 3 600
BudgiverTidspunktBeløp