Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Randazzo 1991

Litografi
Motivet: 47,5x47
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat 1991

Nummerert nede t.v.: 69/85
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp