Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Randazzo 1991
Litografi
Motivet: 47,5x47
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat 1991
Nummerert nede t.v.: 69/85
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
4d720 | 06.12.2023 16:50:23 | NOK 3 000 |
b1a4e | 06.12.2023 17:08:29 | NOK 3 200 |
4d720 | 06.12.2023 17:11:25 | NOK 3 400 |
b1a4e | 06.12.2023 17:12:27 | NOK 3 600 |
4d720 | 06.12.2023 17:13:22 | NOK 3 800 |
b1a4e | 06.12.2023 17:14:14 | NOK 4 000 |