Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sitter, Inger(1929-2015)
Tresnitt II 1958

Tresnitt
Motivet: 45,5x38
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -58

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 1/10 Tresnitt II

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
eee1e08.12.2023 21:44:44NOK 3 000