Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1970

Fargelitografi
63x48
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 70

Nummerert nede t.v.: 39/175

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 60

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 5 000