Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1970
Fargelitografi
63x48
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 70
Nummerert nede t.v.: 39/175
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 60
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Tilslag NOK 5 000
Fargelitografi
63x48
Nummerert nede t.v.: 39/175
Vurdering
NOK 7 000–9 000