Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Nettauksjon
22. november – 6. desember 2023
Kunst på papir
Forrige
89
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Riis, Bendik
(1911-1988)
Landskap med bjørkestammer
Olje på plate
59x75
Signert nede på midten: Benrik Riis
Vurdering