Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Riis, Bendik(1911-1988)
Fra Malmøya 1954

Olje på plate
14x9,5
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1954

Vurdering
NOK 13 000–15 000