Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Nettauksjon
22. november – 6. desember 2023
Kunst på papir
Forrige
88
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Riis, Bendik
(1911-1988)
Fra Malmøya 1954
Olje på plate
14x9,5
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1954
Vurdering
NOK 13 000–15 000