Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Enger, Erling(1899-1990)
Skogslandskap 1942

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Erling Enger. -42

Kunstnernes Hus, Oslo "Erling Enger" 1991, kat.nr. 43

Vurdering

Tilslag NOK 10 000