Enger, Erling(1899-1990)
Skogslandskap 1942
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Erling Enger. -42
Kunstnernes Hus, Oslo "Erling Enger" 1991, kat.nr. 43
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
46x55
Vurdering