Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av kyr

Olje på plate
19,5x26
Usignert.

Påtegnet på baksiden av platen: Skisse fra ca. 1870 av Anders Monssen Askevold 1834-1900 Reg i Bergens Kunstforening ... 200

Vurdering

Tilslag NOK 2 500
BudgiverTidspunktBeløp
bc86e08.12.2023 22:34:18NOK 2 500