Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av kyr
Olje på plate
19,5x26
Usignert.
Påtegnet på baksiden av platen: Skisse fra ca. 1870 av Anders Monssen Askevold 1834-1900 Reg i Bergens Kunstforening ... 200
Vurdering
Tilslag NOK 2 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
bc86e | 08.12.2023 22:34:18 | NOK 2 500 |