Müller, Morten(1828-1911)
Aftenstemning fra Nordfjord
Olje på lerret
29x47
Signert nede t.h.: Morten Müller
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Vurdering
Olje på lerret
29x47
Vurdering