Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Müller, Morten(1828-1911)
Aftenstemning fra Nordfjord

Olje på lerret
29x47
Signert nede t.h.: Morten Müller

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Vurdering