Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nord-Norge 1874

Olje på lerret
56x101
Signert og datert nede t.v.: A Normann Daf 74.

Vurdering

Tilslag NOK 31 000
BudgiverTidspunktBeløp
03e1f22.11.2023 14:29:32NOK 30 000
a3fb806.12.2023 15:38:37NOK 31 000