Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nord-Norge 1874
Olje på lerret
56x101
Signert og datert nede t.v.: A Normann Daf 74.
Vurdering
Tilslag NOK 31 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
03e1f | 22.11.2023 14:29:32 | NOK 30 000 |
a3fb8 | 06.12.2023 15:38:37 | NOK 31 000 |