Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sinding, Otto(1842-1909)
Fjelllandskap

Olje på lerret
71x61
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
c3f3a06.12.2023 15:38:18NOK 4 000