Sinding, Otto(1842-1909)
Fjelllandskap
Olje på lerret
71x61
Signert nede t.h.: Otto Sinding -
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
c3f3a | 06.12.2023 15:38:18 | NOK 4 000 |
Olje på lerret
71x61
Vurdering