Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterlandskap med solnedgang 1943

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis. 1943.

Vurdering

Tilslag NOK 30 000
BudgiverTidspunktBeløp
c933f27.11.2023 10:00:19NOK 30 000