Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterlandskap med solnedgang 1943
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis. 1943.
Vurdering
Tilslag NOK 30 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
c933f | 27.11.2023 10:00:19 | NOK 30 000 |
Olje på plate
33x41
Vurdering