Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder 1948
Radering
Motivet: 27x46,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -48.
Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk nr. 3
Påtegnet med dedikasjon nede på midten.
Vurdering
Radering
Motivet: 27x46,5
Vurdering