Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Dompapp på rimet kvist (Vintermorgen) 1901

Blyant og akvarell på papir
40x52
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1901.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00