Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Juletreet

Blyant, pastell og akvarell på tykt papir
32,5x26
Signert med tusj nede t.v.: Th. Kittelsen.

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 1 250 000