Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Juletreet
Blyant, pastell og akvarell på tykt papir
32,5x26
Signert med tusj nede t.v.: Th. Kittelsen.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 1 250 000
32,5x26
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000