Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Julemat til småfugler 1959

Olje på plate
60x50
Signert og datert oppe på midten: malet. av. Kunstmaleren. Bendik Riis Dec. 1959

Påtegnet på midten: "motto: Julemat.til.småfugler DYRENE.i.Fjöset"

Galleri Buttekvern, 1981 kat.nr. 8

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000