Riis, Bendik(1911-1988)
Julemat til småfugler 1959
Olje på plate
60x50
Signert og datert oppe på midten: malet. av. Kunstmaleren. Bendik Riis Dec. 1959
Påtegnet på midten: "motto: Julemat.til.småfugler DYRENE.i.Fjöset"
Galleri Buttekvern, 1981 kat.nr. 8
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000