Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Egedius, Halfdan(1877-1899)
Fra Telemark 1892

Pastell på papir
26,5x19,5
Signert nede t.h.: Halfdan Egedius

Påtegnet utydelig og datert nede t.v.: .... 92
Påtegnet på den originale bakplaten: "Til Hr. Doktor F Hoch fra Halfdan Egedius Johnsen 31-12.92."

Proveniens:

Dr. Hoch, Lifjell Sanatorium. Egedius sin lege.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 230 000