Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Landskap, Skagen

Olje på lerret
48,5x88,5
Signert nede t.h.: Karsten
Signert og påtegnet vertikalt nede t.h.: Maleren L. Karsten Skagen

Kunstnernes Hus, Oslo "Ludvig Karsten" 04.03.37 – 24.03.37

Proveniens:

Haakon Onstads samling

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000