Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Katt og ekorn 1893

Penn på papir, lysmål
27x20
Signert og datert nede t.v.: Th. Ktittelsen. 93.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000