Finne, Ferdinand(1910-1999)
Fra Narestø
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Ferdinand Finne
Påtegnet med tittel og datert 1963 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
70x90
Vurdering