Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Utsikt fra vindu mot sydlandsk landsby

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000